HORCOM Szymon Horowski jest przedsiębiorstwem działającym na terenie Wielkopolski od 1997 roku. Początkowo zajmowaliśmy się stworzeniem na terenie Poznania sieci sprzedaży detalicznej owoców i warzyw. Realizowaliśmy ten projekt niezwykle dynamicznie odpowiadając tym samym na potrzeby naszych klientów. Wybraliśmy najatrakcyjniejsze lokalizacje, dzięki czemu doprowadziliśmy do bardzo dużej sprzedaży w niezwykle krótkim czasie.

Kolejnym etapem rozwoju naszej firmy było poszerzenie działalności o usługi transportowe oraz wynajem pojazdów, tym samym nasza działalność stała się kompleksową od zakupów, dystrybucję, sprzedaż po administrację obiektów handlowych.

Pracowaliśmy także wspomagając naszych klientów doradzając im przy zakupie wielu nieruchomości pod konkretne zadania oraz inwestycje długoterminowe. Możemy poszczycić się tym, że wielu klientów po zakończonej transakcji zlecało nam kolejne zadania.

Mając tak szerokie doświadczenia możemy przygotować niemal każdą inwestycję od zakupu/wynajmu nieruchomości, zorganizowanie całego przedsięwzięcia po stworzenie kanałów dystrybucyjnych.

Dzisiaj nadal działamy doradzając naszym klientom jak inwestować w nieruchomości. Pomagamy podczas strategicznych inwestycji. Przeprowadzamy także konieczne zmiany w firmach, aby dostosować je do dzisiejszych wymogów rynku oraz poprawić ich konkurencyjność.

Równocześnie wspomagamy wiele przedsiębiorstw oferując im atrakcyjny wynajem pojazdów osobowych i użytkowych.